نسخه نهایی ویندوز 10 عرضه بازار شد.

نسخه نهایی ویندوز 10 عرضه بازار شد.

امروز یعنی 7 مرداد 1394 ( 29 ژوئیه 2015 ) مایکروسافت ویندوز 10 را جایگزین ویندوز 8.1 کرد. عزیزانی که ویندوز 8.1 دارند میتوانند به صورت رایگان به ویندوز 10 ارتقا دهند !

همانطور که میدانید در ویندوز 8 منوی استارت حذف شد، ولی در ویندوز 10 منوی استارت برگردانده شد و مایکروسافت سعی بر این داشته تا ویندوز را به گونه ای طراحی کند که نیاز های کاربران قدیمی خود را رفع نماید. ویندوز 10، ترکیبی از فواید و قابلیت های مفید ویندوز 7 و 8 میباشد.

http://cloobgsm.com/image/data/OS/Windows-10/Windows-10-Pro-Enterprise-Cloobgsm.com%20(1).png

 

مایکروسافت از ویندوز 10 به عنوان جامع‌ترین پلتفرم دنیا یاد می‌کند. پلتفرمی که از طیف وسیع سخت‌افزارهای مختلف در قالب یک راه‌حل جامع پشتیبانی می‌کند. جو بلفیور از مایکروسافت به این نکته اشاره کرد که میلیون‌ها مشتری این شرکت هنوز از سیستم‌عامل ویندوز ۷ استفاده می‌کنند و رمودندی‌ها مایل هستند تا آن‌ها را تشویق به بروز رسانی به نسخه‌ی 10 ویندوز کنند. مایکروسافت در ویندوز 10 تغییراتی اعمال کرده تا نظر مثبت کاربران قدیمی ویندوز را نیز جلب کند.

ویندوز 10 در ابزارهای مختلف اجرا می‌شود. از اینترنت اشیاء گرفته تا سرورهای پیشرفته‌ی دیتاسنترها می‌توانند به ویندوز 10 مجهز شوند. برخی از این ابزارها صفحه‌نمایش 4 اینچ خواهند داشت و برخی 80 اینچ. برخی نیز اصلا صفحه‌نمایش نخواهند داشت. برخی از این ابزارها در یک دست جای می‌گیرند و برخی نیز ابعاد چند متری دارند. بعضی از ابزارهای مبتنی بر ویندوز 10 از قلم و صفحه‌ی لمسی برای کنترل دستگاه بهره می‌برند و برخی از صفحه‌کلید و ماوس و برخی دیگر نیز از کنترلرهای حرکتی استفاده می‌کنند. در بعضی از این ابزارها امکان سوییچ کردن بین این حالت‌ها هم وجود دارد.
عزیزانی که تمایل به دریافت ویندوز 10 دارند میتوانید از لینک های زیر خریداری نمایند :
توجه نمایید نسخه هایی که از فروشگاه کلوب جی اس ام خریداری میکنید، کاملا سالم و تست شده میباشد ( همراه با کرک سالم )
تریلر رسمی و نسخه نهایی ویندوز 10:

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید