آموزش نصب برنامه های iOS

آموزش نصب برنامه های iOS

به دلیل مشکلات فراوان عزیزان برای نصب برنامه های iOS، برنامه ها را به چندین حالت برای شما عزیزان قرار میدهیم که در چهار حالت میتوانید استفاده کنید.

how-install-app-on-ios-devices-cloobgsm.ir

سرویس کرک

که فقط بر روی دیوایس های جیلبریک شده قابل نصب میباشد. برای آموزش جیلبریک دیوایس خود، با توجه به نسخه iOS دیوایستان، از آموزش های زیر استفاده نمایید:

سرویس Tongbu

با این سرویس میتوانید برنامه ها و بازی ها را بر روی دستگاه های جیلبریک نشده و جیلبریک شده نصب کنید.برای نصب برنامه ها از طریق Tongbu باید ابتدا دیوایس خود را با نرم افزار Tongbu طبق این آموزش سینک نمایید.

سرویس 25PP

این سرویس هم مانند سرویس Tongbu قابل نصب بر روی تمامی دیوایس های جیلبریک نشده و جیلبریک شده است.برای نصب برنامه ها از طریق 25PP باید ابتدا دیوایس خود را توسط نرم افزار 25PP طبق این آموزش سینک کنید.

سرویس iTunes

در تمامی پست ها لینک iTunes برای عزیزانی که تمایل به نصب از طریق iTunes را دارند، قرار گرفته است.برای دانلود و نصب باید Apple ID داشته باشید. برای ساخت و یا خرید اپل آیدی کلیک نمایید.

 

نکات قابل توجه

  • سرویس های Tongbu و 25PP بد از دانلود از Appstore با مشکل کرش ( خروج ناگهانی ) برنامه ها مواجه میشوند که برای حل این مشکلات از آموزش های بالا، دیوایس خود را مجددا سینک نمایید.
  • برای نصب برنامه ها بر روی دیوایس های جیلبریک شده باید توئیک Appsync را طبق این آموزش نصب نمایید.

 

برای نصب برنامه ها از آموزش های زیر میتوانید استفاده نمایید:

آموزش نصب برنامه ها توسط iTools

آموزش نصب برنامه ها توسط iTunes

آموزش نصب برنامه ها توسط Moborobo

 

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید