دانلود بازی Fifa 16 برای اندروید

دانلود بازی Fifa 16 برای اندروید

به همراه فایل XAPK برای راحتی شما کاربران عزیز

FIFA-16

قشنگ تر بازی کنید با تجربه ای جدید و بهتر و سریعتر از فیفا در موبایل خود!
فیفا16 این اجازه رو به شما می دهد که  هر حمله عالی و استرس زا و برد قدرمتند را که شباهتی به گرافیک های ورژن های قبلی ندارد را جشن بگیرید.
واقعی ترین پک با خصوصیات فوتبالی را در گوگل پلی تجربه کنید.
*این بازی با گرافیک خارق العادی انتشار پیدا کرده،پس اطمینان پیدا کنید تقریبا 1.4 گیگابایت حافظه خالی روی دستگاهتون داشته باشید.
روی دستگاه های زیر بدون مشکل اجرا می شود:
Motorola Nexus 6, HTC Nexus 9, HTC M8, Asus Nexus 7 2nd Gen, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha, Samsung Galaxy Note Edge, Sony Ericsson Xperia Z2 Tablet, Sony Ericsson Xperia Z3, Samsung Galaxy S4, HTC Nexus 4, LG G2

موتور جدید!:
برای حرکات تکنیکی و گل های جذاب و کنترل های حرفه ای ار و هم بازی های باهوش تر و هم چنین انیمیشن های بهتر خودتونو آماده کنید.

تیم خودتون رو بسازید و مدیریتش کنید:
پول در بیارید و تجارت کنید و بازیکن های حرفه ای مثل لیونل مسی و جوردن هندرسون و جوآن کودردو را برای ساختن تیم خود انتقال بدید.حالت بازی و تاکتیک و کیت ها و غیره را خودتان انتخاب کنید

فوتبال واقعی!:
در بین 10000 بازیکن و 500 تیم معتبر تیم و بازیکن خود را انتخاب کنین و به  مسابقه با بازیکن های از لیگ های واقعی در مناطق واقعی از سراسر جهان بپردازید..

یه توضیح کوچیک در مورد فایل های XAPK:

این فایل ها نصبشون نسبت به نصب فایل+دیتا راحت تر هستن،برنامه این فایل تو سایت قرار داده شده،با استفاده از اون برنامه میتونید فایل XAPK رو نصب کنید که  دیتای برنامه هم به همراه آن نصب می شود.پیشنهاد ما به شما این است که از فایل های XAPK استفاده کنید.

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید