اولین برنامه گوگل برای اپل واچ

اولین برنامه گوگل برای اپل واچ

نخستین اپلیکیشن از سری اپلیکیشن های شرکت گوگل که برای سازگارشدن با دستگاه اپل واچ آپدیت شده است Google News & Weather نام دارد. مانند تمامی اپلیکیشن های عرضه شده این شرکت برای گوشی های هوشمند، Google News & Weather را نیز می توانید به رایگان از اپ استور دریافت کنید. کار این اپلیکیشن گردآوردن خبرهای مختلف از سرتاسر رسانه های جهان و ارائه آن در کنار وضعیت آب و هوای محلی شماست. شاید اگر از افراد مختلف می پرسیدید که گوگل کدام اپلیکیشن خود را به مقام نخستین اپلیکیشن سازگار با اپل واچ نائل خواهد کرد کسی نام از Google News & Weather نمی برد.

اگر بخواهیم منصف باشیم باید گفت که متأسفانه رابط کاربری این اپلیکیشن چندان جذاب نیست. حتی می توان در مقایسه با اپلیکیشن هایی نظیر Dark Sky و Yahoo! آن را بد نیز خطاب کرد. عنوان های فوق و اپلیکیشن پیش فرض نمایش آب و هوای اپل که روی اپل واچ وجود دارد از رابط کاربری خواناتری برخوردارند.
گوگل طیف گسترده ای از اپلیکیشن ها را با کاربردهای مختلف برای دستگاه های آیفون و آیپد عرضه کرده است. اپلیکیشن هایی نظیر گوگل سرچ و گوگل مپس که آپدیت شدن هر یک از آن ها برای دستگاه اپل واچ را می توان یک رویداد قابل توجه تلقی کرد. آپدیت عنوان هایی مهم تر از Google News & Weather برای اپل واچ طبیعتاً بیشتر می تواند موجب خوشحالی کاربران شود. اما حداقل فایده ای که عرضه این اپلیکیشن دارد اثبات این موضوع است که گوگل اپلیکیشن های خود برای گجت های پوشیدنی را محدود به پلتفرم Android Wear نکرده و کاربران اپل واچ را نیز از آن ها بهره مند خواهد ساخت.

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید