قیمت محصولات جدید سامسونگ در خاور میانه Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge

قیمت محصولات جدید سامسونگ در خاور میانه Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge

سامسونگ به‌تازگی قیمت پرچمداران جدید خود را در کشور امارات متحده عربی مشخص کرده است. این موضوع به این دلیل قابل توجه است که می توان قیمت Galaxy S6 و S6 Edge در ایران را پیش بینی کرد.

 

 

Galaxy S6 (1)

 

طی مراسمی در هتل Armani در برج خلیفه دبی بلندترین ساختمان جهان سامسونگ گلکسی اس۶ و اس۶ اج را رسما در این کشور رونمایی کرد. این گوشی‌ها قرار است مانند سایر نقاط دنیا در ۲۱ فروردین ماه عرضه شوند اما سامسونگ امکان پیش‌خرید آن‌ها را فراهم کرده است. در این مراسم که با حضور رسانه‌های این کشور برگزار شد سامسونگ قیمت گلکسی اس۶ و اس۶ اج را نیز اعلام کرد:

گلکسی اس۶: قیمت ۲۵۹۹، ۲۸۹۹ و ۳۵۹۹ درهم برای نسخه‌های ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی

گلکسی اس۶ اج: ۳۰۹۹، ۳۳۹۹ و ۳۷۹۹ درهم برای نسخه‌های ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی

نکته جالب اینجاست که قیمت پایه گلکسی اس۶ نسبت به گلکسی اس ۵ و یا آیفون ۶ اپل ارزان‌تر است. نسخه ۳۲ گیگابایتی گلکسی اس ۵ سال گذشته با قیمت ۲۸۹۹ درهم به فروش رسید که ده درصد یا ۳۰۰ درهم گران‌تر از گلکسی اس۶ محسوب می‌شود؛ جالب‌تر آن‌که گلکسی اس۶ نسخه ۳۲ گیگابایتی حتی از گلکسی اس ۵ با حافظه ۱۶ گیگابایتی در سال گذشته (۲۶۹۹ درهم) نیز ارزان‌تر است. در مقایسه با آیفون ۶ نسخه ۶۴ گیگابایتی گلکسی سامسونگ حدود ۱۰۰ درهم ارزان‌تر قیمت‌گذاری شده است.

 

 

Galaxy S6 (3)

 

 

قیمت پایه گلکسی اس ۶ نیز تقریبا برابر با دو میلیون و ۳۶۵ هزار تومان برای نسخه ۳۲ گیگابایتی و دو میلیون و ۶۳۸ هزارتومان برای نسخه ۶۴ گیگابایتی در ایران می باشد. همچنین گلکسی اس۶ اج نیز در این دو نسخه حدود ۴۵۵ هزار تومان گران‌تر عرضه خواهد شد.  با در نظر گرفتن حباب قیمتی عرضه ابتدایی تمامی محصولات، گلکسی اس۶ سامسونگ نیزاحتمالا با قیمت حدودی سه میلیون تومان وارد بازار خواهد شد.

گفته می‌شود شارژر بی‌سیم رسمی گلکسی اس۶ نیز با قیمت ۲۰۰ درهم یعنی حدود ۱۸۲ هزار تومان عرضه خواهد شد. این شارژر به افرادی که گلکسی اس۶ را پیش‌خرید کنند به صورت هدیه تعلق خواهد گرفت.

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید