درآمد بازی جنگ قبیله ها Clash of Clans در سال 2014

درآمد بازی جنگ قبیله ها Clash of Clans در سال 2014

کمپانی Supercell پس از عرضه Clash‌ of clans در سال ۲۰۱۲، توانست کمپانی کوچکش را معروف کند و به سودآوری بسیار بالایی دست پیدا کند. این کمپانی در سال گذشته به سودی ۵۶۴ میلیون دلاری دست پیدا کرد(به پول کشورمان بیش از هجده هزار میلیارد ریال) که رکورد عالی (یعنی سه برابری) در حوزه بازی های محصولات همراه به حساب می آید، چون  سود سال پیش از آن تنها ۲۴۳ میلیون دلار بوده است.

 

 

clash of clans cloobgsm (7)

 

بازی محبوب کلش این کمپانی، جزء بازی‌ های رایگان در بازارهای نرم‌افزاری هستند و درآمد اصلی این کمپانی از تبلیغات در بازی‌ ها و همچنین از طریق فروش آیتم‌ های (GEM) بازی به هواداران انجام می‌شود که با توجه به قیمت پایین این آیتم‌ ها، می‌ توان متوجه شد که میزان این همه طرفدار این بازی‌ تا چه‌ اندازه بالا بوده که سودی بیش از نیم‌ میلیارد دلار را برای Supercell به دست آمده است. این کمپانی با این روش توانست هم جایگاه خود را در دنیای بازی های همراه مناسب کند (بطوریکه برخی از کمپانی های قدرتمند را نیز پشت سر گذاشت) و هم  سود بسیار بالایی کسب کند.

 

 

از بین شما عزیزان چقدر برای این بازی هزینه کرده اید ؟

 

دیدگاه کاربران

 1. علی

  سلام، واقعا آمار بسیار زیادیه، تبریک میگم به کمپانیشون!
  عالی

 2. mr.q

  مورد تاسف هست این آمار بازی که در آن نماد هایی از نمادهای شیطان وجود داره این همه درامد داره و متاسفام برای شمایی که دچار عقیده جبری گری شدین و فکر میکنی این درامد حق انان است در حالی که حق عاری از هر گونه شرک است که این بازی پر از آثار شرک آلود است و آدمهای مثل شما هستند فقط به قسمت ظاهری و خوب بازی نگا میکنند متاسفام و متاسفام و متاسفم

  • Farhad

   اولا سلام
   خیلی خوشحالم که یک نوشته در 3 سال پیش اینقدر برای شما جالب بوده و واکنش دادید نشان از ارزش نوشته ما داره

   و اینکه هرچی دوست دارید تاسف بخورید کار ما همینه فقط متاسف باشیم و بقیه کشور ها در پیشرفت و شکوه همچنان بدرخشن .

   تنها حرف زدن و متاسف بودن کافی نیست … اگر میتونید و نگران معنویات مردم هستید تکنولوزی و سرگرمی در حد اندازه جهان غرب شرک آلود تولید و معرفی کنید مردم استفاده کنند .

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید