خبر مهم اچ تی سی برای طرفدارانش

خبر مهم اچ تی سی برای طرفدارانش

تصاویری در اینترنت منتشر شده که براساس اطلاعات، به کمپانی اچ تی سی و گوشی هوشمند HTC One M9 Plus تعلق دارد. این نسخه جدید به مراتب قوی تر از HTC One M9 خواهد بود و  قابلیت های جدیدیتری را به همراه خواهد داشت.

این تصاویر توسط مدیر دفتر امریکا کمپانی اچ تی سی منتشر شده است و این شخص اعلام کرده که این نسخه جدید تا اواخر ماه رونمایی و وارد بازار فناوری خواهد شد.

از ویژگی های این پرچمدار جدید اچ تی سی می توان به صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی با وضوح ۱۴۴۰x۲۵۶۰ پیکسل، پردازنده هشت هسته ای اسنپدراگون ۸۱۰ و اسکنر اثر انگشت اشاره کرد.

Untitled-93-12-17-m9

با این تصمیم اچ تی سی باید منتظر اتفاقات و خبرهای بهتر و خوش تری از این کمپانی تایوانی در دنیای فناوری باشیم و سال 2015 را یک سال شکوفایی برای این کمپانی درنظر بگیریم. اچ تی سی با این تفاسیر و قابلیت های قدرتمند، رقابت جدی تری را با کمپانی های برتر بازار آغاز کرده است.

مدیر دفتر امریکا اچ تی سی، بیانیه ای به این صورت ارائه کرد که، “زمانی که به این پرچمدار نگاه می کنم M9، برترین دستگاه ساخته شده تا به امروز را پیش چشمانم می بینم. اما این نقطه توقف ما نخواهد بود چراکه در اواسط یا اواخر ماه مارس خبر مهمی را در رابطه با تمایزمان با سامسونگ و آیفون منتشر خواهیم کرد و به این ترتیب مشکلات زیادی رفع خواهند شد.”

اچ تی سی همیشه سعی دارد تا طرفدارانش را راضی نگه دارد و به همین خاطر فناوری های جدید و طراحی های زیبایی را برای محصولات خود درنظر می گیرد تا در این بازار پر رقابت نقش مهمی را ایفا کند.

این خبر باعث می شود تا طرفداران اچ تی سی مشتاق ورود این نسخه قدرتمند از پرچمدار جدیدشان باشند، به نظر شما این گوشی هوشمند جدید چه جایگاهی در بازار خواهد داشت؟

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید