دانلود آخرین نسخه TeamViewer Corporate کنترل کامپیوتر از راه دور
QR: دانلود آخرین نسخه TeamViewer Corporate کنترل کامپیوتر از راه دور

همراه با Patch

نسخه Server Enterprise اضافه شد

نسخه رایگان اضافه شد

برنامه Team Viewer برنامه ای است که شما میتوانید رایانه خود و یا فرد دیگری را از راه دور توسط Username و Password که برنامه به شما میدهد، کنترل نمایید. فقط باید توجه کنید که روی 2تا کامپیوتر باید این برنامه نصب شده باشد.

team-viewer-cloobgsm.ir

 

نحوه عملکرد این نرم افزار: پس از نصب نرم افزار ، به شما یک Your ID و Password تعلق می گیرد که اگر این مشخصات را در اختیار فردی که او نیز ، همین نرم افزار را نصب کرده است قرار دهید ، می تواند وارد کامپیوتر شما شود و با نظارت شما اقدام به فعالیت نماید. شما می توانید با Exit کردنِ این نرم افزار ، سطح دسترسی فرد مقابل را از سیستم خود ، قطع کنید. با هر بار بستن و باز کردن نرم افزار ، یک Password جدید به شما تعلق می گیرد که اگر می خواهید فرد مورد نظرتان ، مجدداً وارد کامپیوتر شما شود ، باید Password جدید را در اختیار وی قرار دهید. برای استفاده از این نرم افزار ، لازم است سرعت اینترنت هر دو نفر ، مطلوب باشد و هنگام ورود ، هیچگونه Download صورت نگیرد تا افت سرعت ایجاد نشود.
این نرم‌افزار نمی‌تواند خطرناک باشد و hack به حساب آید ؟ : در این نرم افزار ، تمامی رفتار هایی که فرد وارد شونده انجام می دهد توسط صاحب سیستم قابل   مشاهده و کنترل است. هر کلیک و هر حرکت Mouse فرد وارد شونده ، از طرف صاحب کامپیوتر قابل مشاهده است و هر زمان که بخواهد ، می تواند کنترل را به دست گیرد و فرد وارد شونده را ، تنها با بستن نرم افزار TeamViewer از سیستم خود اخراج کند. در حالی که حمله های Hacker هیچ هشدار یا پیامی به قربانی نمی دهد و در سکوت کامل به کامپیوتر کاربر نفوذ می کند و نیاز به هیچگونه اجازه ای ندارد و عملاً کاربر ، نمی تواند چیزی را متوجه شود. بنابراین ، تحت هیچ شرایطی ، عملکرد این نرم افزار از نوع حمله های Hacker نیست و هیچگونه خطری برای هیچ نوع کاربری ندارد و آنتی ویروس ها نیز با آن مشکلی ندارند. تنها مسئله ای که باید به آن توجه داشته باشید آن است که به شخص وارد شونده ، اجازه‌ی ایجاد تغییر در تنظیمات نرم افزار TeamViewer خود را ندهید.

 

همچنین در صورت تمایل میتوانید توضیحات انگلیسی را نیز مطالعه نمایید.

 

Remote Support and Remote Access
Remote Support – no need for any installation on the client side
Remote Administration – 24/7 access to remote computers and servers
Remote Access – access your data and applications – anytime, anywhere
Home Office – access your office computer from home

=============================================
Online Meeting and Online Presentation
Online Meetings – have up to 25 participants
Online Presentation – boost your sales potential
Training Session – cut costs by conducting training online
Online Teamwork – collaborate online on documents in real-time
 • نویسنده: FaramarZ
 • ۱۰ مهر ۱۳۹۴
 • 692 بازدید
 • دیدگاهتان را بنویسید


  مشخصات

  حجم فایل: 9 MB
  پیش نیاز: ویندوز
  نسخه: 10.0.47484
  قیمت : $2.99
  شرکت سازنده: TeamViewer
  امتیاز:
  1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
  Loading...
 • دانلود

  نسخه رایگان

  Server Enterprise

 • تبلیغات متنی


  بعد از 3 سال فعالیت با وجود تمامی مشکلات نسخه قبل، کلوب جی اس ام به طور کامل حذف گردید و نسخه جدید با امکانات فراوان در تاریخ 15/12/93 راه اندازی شد.در صورت هرگونه انتقاد یا پیشنهاد با ما در تماس باشید.


  • info@cloobgsm.ir
  • cloobgsm@Yahoo.com
  • cloobgsm@GMail.com